Фабрика Чудес

Головна

Хлопчики та дівчатка, а також їх батьки! Тепер питання які розваги обрати в Києві, не повинно вас турбувати. Покладіться на нас, а свій ентузіазм залиште для ігор і розваг.

Компанія «Фабрика Чудес» вже більше трьох років пропонує весь комплекс розваг для дітей від 1 року і забезпечує сімейне дозвілля. «А де вони знаходяться?», спитаєте Ви.

Все просто, для зручності ми охопили кілька районів Києва і Ви самі зможете обрати найближчий до Вас майданчик. Чекаємо Вас щодня з 10.00 до 22.00 за адресою:

Дитячі майданчики в ТРЦ

 Дитячі майданчики вуличні (працюються з 01 травня по 01 жовтня)

Забудьте про всі заборони, у нас ви зможете розважатися на повну силу. Величезні батутні комплекси дозволять Вам забути про реальність і на секундочку переміститься в світ казки та дива. Атракціон «Рибалочка» дасть можливість позмагатися в навичках рибної ловлі. Рогатка Angrу Birds створена для влучних і сильних малюків, які змусять пташок злетіти зі своїх насиджених місць і трошки розім’яти крила. Ще багато інших атракціонів перенесуть Вас у світ казок, розваг і радості.

З «Фабрикою Чудес» можливо все! Будь-яке Ваше свято ми зробимо незабутнім з улюбленими героями казок і мультфільмів. Якщо Ви не вирішили де святкувати День народження своєї дитини, довірте це «Фабриці Чудес». Наші майданчики задовольнять найсуворішого маленького критика, а аніматори змусять веселитися навіть Царівну «Несміяну». У світі «Фабрики Чудес» ходить своя валюта – ефчікі, які Ви отримуєте просто за те, що проводите час у нас! Далі, Ви можете оплачувати до 50% ігрового часу ефчіками! Також гроші Ви зможете вигравати, беручи участь в різних конкурсах, квестах та інших розвагах. Ну що, готові до розваг і веселощів? Так? Тоді «Фабрика Чудес» чекає на Вас!

Дитячий банк

bank (more…)

Організація заходів