Дитячі майданчики вуличні | Фабрика Чудес

Дитячі майданчики вуличні

ТРЦ «Піраміда»

Точка працює з 01 травня по 01 жовтня!

Хочете розважити дитину і подарувати їй казку, але не знаєте куди піти у Києві? Приводьте малюка на розважальний майданчик «Фабрики Чудес», тут він зможе опинитися в світі свята, радості і веселощів. Дива трапляються, ми віримо в це, повірте в них і Ви. З київських вулиць Ви перенесетесь в жаркі тропіки під пальмами батутного комплексу, розробленого за нашим дизайном спеціально для розваг Вашої дитини. Рогатка Angry Birds для влучних і сильних маленьких клієнтів не тільки залучає малюка до гри, але й розвиває навички моторики і концентрації. Перші кроки до водіння можна отримати на наших електромобілях. Якщо Вам цього мало – спробуйте зловити «Золоту Рибку» і загадайте 3 заповітних бажання з атракціоном «Рибалочка»! Всі ці чудеса чекають на Вас, прямо біля будинку.


Місце зустрічі біля входу в ТРЦ «Піраміда» за адресою: Київ, вулиця Олександра Мишуги, 4.

 ТРЦ «Квадрат»

Точка працює з 01 травня по 01 жовтня!

Не знаєте куди піти з дитиною в Києві? Приходьте на розважальний майданчик «Фабрики чудес», біля ТЦ «Квадрат». На свіжому повітрі Ваша дитина потрапить у захоплюючий світ свята та ігор! У розпорядженні малюка буде один з найбільших батутних комплексів у Києві. Завдяки атракціону «Рибалочка», дитина опиниться на уявному озері з великою кількістю іграшкового улову. Якщо вона захоче помочити ручки у водичці, не біда, вона завжди тепла, тому, що ми дбаємо про здоров’я наших дітей. Потрапити в м’яку ціль з великою рогатки буде цікаво навіть для батьків, а відчути себе справжнім водієм малюкові допоможуть електромобілі на будь-який смак і колір. Діти так швидко ростуть, основна мета «Фабрики чудес» продовжити ЧУДО якомога довше!


Пориньте у безмежний світ Чуда і пригод разом з нами за адресою: Київ, бульвар Перова, 36.

  ТРЦ «Магелан»

Точка працює з 01 травня по 01 жовтня!

Ми, дорослі, ті ж діти всередині і часто хочемо розважатися і веселиться разом з дітками, щоб не пропустити ні секунди їхнього життя. На розважальному майданчику «Фабрики Чудес» ви знайдете затишний куточок, де можна провести час з Вашим малюком. Забудьте на секунду про галасливе місто, роботу, домашні справи і пориньте у світ дитячих фантазій, свята і задоволення. Тут ви зможете позмагатися з дитиною на атракціоні «Рогатка». А хто ж більше виб’є цілей? Позмагатися в рибній ловлі і наловити повне відро іграшок. Спіймати кульки-смешарики, які вистрибують з басейну з теплою водою. Подаруйте Вашому малюку море позитиву і незабутніх емоцій. Ми чекаємо Вас з 10.00 до 22.00 біля ТРЦ «Магелан».

Місце зустрічі: Київ, проспект Академіка Глушкова, 13-Б.